Kariera

Dołącz do zespołu Kool Things i realizuj nowoczesne projekty marketingowe dla twórców i wydawców gier z całego świata!

Wyślij CV na adres: praca@koolthings.com

Aktualnie poszukujemy

Social Media Specialist

Marketing
Opis stanowiska

Jakich osób szukamy?

  • Zainteresowanych social mediami, marketingiem i gamingiem
  • Kreatywnych i z głową pełną pomysłów
  • Otwartych na nowe wyzwania – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych
  • Zorganizowanych – dobre planowanie czasu pracy to podstawa sukcesu
  • Rzetelnie wykonujących swoje zadania
  • Proaktywnych – w kontekście rozwoju projektów
  • Zadania
  • Samodzielne zarządzanie profilami w SM (wydawcy gier, producenci sprzętu gamingowego, marki konsumenckie itp.).
  • Tworzenie contentu
  • Współpraca z kreacją
  • Kontakt z klientami
  • Analiza i raportowanie prowadzonych działań
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Udział w przygotowaniu ofert New Biznesowych
  • Stałe poszerzanie wiedzy
  • Wymagania
  • 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań w SM
  • Lekkie pióro i znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • Znajomość środowiska influencerów
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
  • Znajomość trendów i narzędzi social mediowych
  • Oferujemy
  • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie realizującej projekty dla największych wydawców gier na świecie
  • Udział w projektach w Polsce i za granicą
  • Szybki rozwój zawodowy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Przyjazną atmosferę w pracy i realny wpływ na działania firmy
  • Doskonalenie języka angielskiego z native speakerem
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Wynagrodzenie (zależne od doświadczenia): 3500-5000 netto na umowę o pracę