Kariera

Dołącz do zespołu Kool Things i realizuj nowoczesne projekty marketingowe dla twórców i wydawców gier z całego świata!

Wyślij CV na adres: praca@koolthings.com

Aktualnie poszukujemy

Senior Media Planner

Marketing
Opis stanowiska

Do Kool Things i Kool2Play poszukujemy osoby, która będzie w pełni odpowiedzialna za działania mediowe: przygotowanie planów mediowych, estymacji i planów promocji do ofert, realizacji kampanii w projektach ongoingowych.

Zadania
  • Prowadzenie działań mediowych prowadzonych dla spółek KoolThings & Kool2Play
  • Przygotowanie planów mediowych, estymacji i planów promocji do ofert, realizacji kampanii w projektach ongoingowych
  • Tworzenie i egzekucja planów promocji online tytułów produkowanych przez studio K2P
  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych (roczny flowchart)
  • Monitorowaniem, optymalizacja i rozliczaniem przebiegu kampanii
  • Przeprowadzaniem analiz i tworzeniem raportów
  • Analizą grup celowych, trendów rynkowych
  • Przygotowywaniem pełnych prezentacji analiz konkurencji
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Współpracą z agencją reklamową oraz partnerami mediowymi
  • Współpracą z działem marketingu
Wymagania
  • Doświadczenie w gamingu i/ lub w pracy w domu mediowym
  • Znajomość zasad tworzenia i rozliczania kampanii w mediach offline i online
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (B2/ C1)
  • Samodzielność i pełna odpowiedzialność
  • Świetna organizacji pracy
  • Znajomość środowiska platformy Steam (mile widziane)
  • Znajomość języka rosyjskiego (mile widziane)
Oferujemy
  • Prace w biurze zlokalizowanym na warszawskim Żoliborzu, w trybie hybrydowym lub zdalnym
  • Codzienny kontakt z nowinkami z branży gier i powiązanych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o dojrzalej kulturze organizacyjnej
  • Autonomie działania i realny wpływ na kształtowanie swojej roli i obszaru
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport